motyw1,1

Informacje

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Lipidologiczne rozpoczyna oficjalne szkolenie lekarzy chcących uzyskać oficjalną certyfikację PTL (certyfikowany lipidolog PTL)

Szkolenie odbędzie się w pełni online, za pośrednictwem strony internetowej ptlipid.pl. Całość szkolenia składać się będzie z 12 sesji tematycznych, które odbędą się w dniach: 31 marca, 28 czerwca, 28 września oraz 14 grudnia. Każda z sesji wykładowych składać się będzie z trzech sesji tematycznych trwających po półtorej godziny każda. Warunkiem uzyskania dyplomu certyfikującego będzie udział w co najmniej 3 szkoleniach oraz zaliczenie egzaminu, którego termin zostanie zaproponowany uczestnikom w trakcie trwania certyfikacji.

Uczestnikami szkolenia mogą być lekarze legitymujący się numerem prawa wykonywania zawodu, którzy są członkami PTL i mają opłaconą składkę członkowską. Maksymalna ilość uczestników szkolenia wynosi: 150 osób. Aby zarejestrować swój udział w szkoleniu należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny poniżej. Uprawnienia zostaną Państwu nadane w ciągu 24 godzin od wysłania formularza. Szkolenie jest darmowe!

Podczas trwania wykładów każdy z uczestników będzie miał możliwość zadawania pytań wykładowcom. Będziemy do tego zachęcali, szczególnie, że bardzo istotną częścią szkolenia będzie omówienie przypadków klinicznych, także przez lipidologów, którzy już uzyskali certyfikację w roku 2014. Uczestnicy kursu otrzymają dostęp do transmisji live, czatu tekstowego na żywo oraz możliwości zadawania pytań poprzez kontakt mailowy z sekretarzem PTL (michal.rakowski@ptlipid.pl). W ramach szkolenia uczestnicy będą mieć możliwość skorzystania z materiałów naukowych przygotowanych przez wykładowców PTL. 

O wszystkich szczegółach szkolenia będziemy Państwa informować poniżej w sekcji Komunikaty oraz mailowo (dotyczy osób zarejestrowanych na szkolenie). W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego michal.rakowski@ptlipid.pl.

Nabór do tegorocznego szkolenia zakończył się wraz z dniem 31.03.2021. Serdecznie dziękujemy Państwu za ogromne zainteresowanie i zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Kolejna edycja już niebawem!

Złoty Partner
Srebrny Partner
Partnerzy