Kwestionariusz o wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.

Szanowni Państwo, 

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza na temat wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego. 

https://ptlipid.pl/ankiety/how-important-is-inflammation-as-a-residual-cardiovascular-risk-factor-the-knowledge-perception-and-management/ 

Wyniki kwestionariusza pomogą w zaplanowaniu działań edukacyjnych oraz przygotowaniu krótkiego bardzo praktycznego dokumentu eksperckiego, który, na podstawie dostępnej wiedzy, pozwoli na skuteczną diagnostykę i postępowanie z tym czynnikiem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. 

Ze względu na międzynarodowy charakter przygotowanego kwestionariusza, wyniki także planujemy przedstawić na Kongresie American Heart Association (AHA) 2024 w Chicago. 

Wypełnienie kwestionariusza zajmie Państwu nie więcej niż 10 min. 

Będziemy także zobowiązani za przesłanie niniejszego kwestionariusza do swoich koleżanek i kolegów, którzy wg Państwa najlepszej wiedzy mogą być zainteresowani tym tematem i będą chcieli wziąć udział w tym badaniu. 

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Prof. Maciej Banach 
w imieniu PTL oraz ILEP 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz również:

Nowy program lekowy B101

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy Towarzystw Naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego udało się wprowadzić kolejne zmiany do programu lekowego

Czytaj więcej »