Webinary regionalne pt. “Praktyczne zastosowanie Wytycznych PTL”

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w cyklu trzech webinarów regionalnych pt. „Praktyczne zastosowanie Wytycznych PTL”.
To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nasi Certyfikowani Lipidolodzy z danego regionu opowiedzą Państwu o przypadkach klinicznych z własnej praktyki lekarskiej.
 
Udział w spotkaniu może wziąć każdy lekarz, niezależnie od regionu, w którym wykonuje praktykę lekarską!
 
Pierwsze spotkanie odbędzie się już 7 czerwca o godzinie 18:30.
 
Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod tym adresem
 
Informujemy także, że wszystkie osoby posiadające konto w serwisie ptlipid.pl nie muszą rejestrować się ponownie. Webinar przeznaczony jest wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz również:

Nowy program lekowy B101

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy Towarzystw Naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego udało się wprowadzić kolejne zmiany do programu lekowego

Czytaj więcej »

Kwestionariusz o wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.

Szanowni Państwo,  Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza na temat wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.  https://ptlipid.pl/ankiety/how-important-is-inflammation-as-a-residual-cardiovascular-risk-factor-the-knowledge-perception-and-management/  Wyniki

Czytaj więcej »