Webinar na temat zaburzeń lipidowych oraz chorób rzadkich

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w darmowym webinarze organizowanym wspólnie z European Atherosclerosis Society (EAS), podczas którego porozmawiamy na temat zaburzeń lipidowych oraz chorób rzadkich.
 
Omówimy zagadnienia związane z diagnostyką, postępowaniem, leczeniem oraz rozpoznaniem zaburzeń takich jak hipercholesterolemia rodzinna, rodzinna chylomikronemia czy sitosterolemia. Nie zabraknie oceny rzeczywistych przypadków oraz praktycznych przykładów.
 
Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz do zapoznania się z pełnym programem, wydarzenie odbędzie się 1 marca w godzinach 16:00 – 19:30.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz również:

Nowy program lekowy B101

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy Towarzystw Naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego udało się wprowadzić kolejne zmiany do programu lekowego

Czytaj więcej »

Kwestionariusz o wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.

Szanowni Państwo,  Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza na temat wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.  https://ptlipid.pl/ankiety/how-important-is-inflammation-as-a-residual-cardiovascular-risk-factor-the-knowledge-perception-and-management/  Wyniki

Czytaj więcej »