Nagroda Specjalna dla Najwybitniejszych Młodych Lipidologów

Przypominamy oraz serdecznie zachęcamy młodych lipidologów do składania aplikacji o Nagrodę Specjalną Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego dla Najwybitniejszych Młodych Lipidologów. To wyjątkowa okazja, by przedstawić swoje dotychczasowe osiągnięcia naukowe oraz wymienić się doświadczeniem z czołowymi polskimi lipidologami.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, klikając przycisk poniżej, na której znajdziecie Państwo kryteria udziału oraz najważniejsze informacje na ten temat.

Czekamy na Was!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz również:

Nowy program lekowy B101

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy Towarzystw Naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego udało się wprowadzić kolejne zmiany do programu lekowego

Czytaj więcej »

Kwestionariusz o wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.

Szanowni Państwo,  Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza na temat wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.  https://ptlipid.pl/ankiety/how-important-is-inflammation-as-a-residual-cardiovascular-risk-factor-the-knowledge-perception-and-management/  Wyniki

Czytaj więcej »