Profilaktyka zaburzeń sercowo-naczyniowych – streszczenie debaty

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z naszą ekspercką debatą na temat profilaktyki sercowo-naczyniowej to serdecznie zachęcamy do posłuchania tej ważnej dyskusji! Nagranie dostępne jest pod tym adresem.
 
O poruszanych tematach podczas rozmowy przeczytacie Państwo także w bogatym streszczeniu przygotowanym przez portal mojacukrzyca.org oraz firmie Zentiva, prowadzącej kampanię społeczną “ZENTIVA zmieniamy przyzwyczajenia”. Dziękujemy za wsparcie medialne!
Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz również:

Nowy program lekowy B101

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy Towarzystw Naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego udało się wprowadzić kolejne zmiany do programu lekowego

Czytaj więcej »

Kwestionariusz o wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.

Szanowni Państwo,  Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza na temat wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.  https://ptlipid.pl/ankiety/how-important-is-inflammation-as-a-residual-cardiovascular-risk-factor-the-knowledge-perception-and-management/  Wyniki

Czytaj więcej »