Akcja edukacyjna “W rytmie serca”

Polskie Towarzystwo Lipidologiczne objęło patronatem medialnym akcję edukacyjną skierowaną do farmaceutów “W rytmie serca”, organizowaną przez portal aptekarz.pl z okazji Światowego Dnia Serca. Rola zawodu farmaceuty w polskim systemie ochrony zdrowia jest bardzo istotna – dlatego uważamy, że wszelkie kampanie edukacyjne są niezmiernie ważne i potrzebne.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi na dedykowanej stronie internetowej, bogatej w merytoryczne artykuły, webinaria, szkolenia oraz materiały wideo – dostępnej po kliknięciu w przycisk poniżej.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Zobacz również:

Nowy program lekowy B101

Szanowni Państwo,Miło nam poinformować, że dzięki wspólnej pracy Towarzystw Naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego udało się wprowadzić kolejne zmiany do programu lekowego

Czytaj więcej »

Kwestionariusz o wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.

Szanowni Państwo,  Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiego kwestionariusza na temat wiedzy na temat zapalenia jako czynnika ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, elementów diagnostyki i postępowania w kontekście rezydualnego ryzyka sercowo-naczyniowego.  https://ptlipid.pl/ankiety/how-important-is-inflammation-as-a-residual-cardiovascular-risk-factor-the-knowledge-perception-and-management/  Wyniki

Czytaj więcej »